SEARCH Now

مبدا:
مقصد:
تاریخ :
advanced search

رفت:

رفت و برگشت:


  درباره شرکت  امداد هوايي
   امداد هوايي /آمبولانس هوايي 

با توجه به احتمال بروز حادثه در جریان اکتشاف و تولید فرآورده های نفتی در جزایر و مناطق دور افتاده لزوم استفاده از آمبولانس ،کلينیک هوایی بسیار مفید و حیاتی می باشد. بدین منظور هواپیمایی نفت هر یک از هواپیماهای چابک و بسیار ایمن خود را در صورت نیاز به تجهیزات پیشرفته پزشکی مجهز می نماید و مصدومین را تحت نظارت پزشک و پرستاران مجرب تا بیمارستان همراهی خواهد کرد. این همراهی توسط مجهزترین برانکارد که بصورت اختصاصی طراحی گردیده و برای نصب آن نیاز به باز کردن صندلی های هواپیما نمی باشد، صورت می گیرد.  

 این نوع برانکارد در عرض کمتر از 5 دقیقه روی صندلی هواپیمای فوکر 50 نصب و بصورت تضمینی ثابت و قابل استفاده می باشد. امکانات پزشکی از قبیل دستگاه مانیتورینگ قلب، تنفس مصنوعی، فشارخون، کاپنوگراف، دستگاه شوک مصنوعی و کیتهای تخصصی اورژانس و سوختگی به همراه کادر مجرب پزشکی و پرستاری بصورت 24 ساعته توسط تیم پزشکی آماده ارایه می باشد.

این تیم هماهنگ و متخصص با گذراندن دوره آموزشهای آکادمیکی خاص ( در ارتفاع جو زمین ) که به تایید وزارت بهداشت و درمان، (ایکائو) و (یاتا) رسیده، می تواند همانند فرشته نجات در مناطق صعب العبور - دورافتاده و فاقد امکانات پزشکی کمک رسان هموطنان و مصدومین باشد. لازم به ذکر است ارایه خدمات بسیار تخصصی از قبیل :   CCU - GICU - RICU - BICU - PICU  و تجهیزات تخصصی : (NICU) که مخصوص نوزادان نارس می باشد نیز در هواپیما قابل ارایه می باشد.       
 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کردم